אתר תיירות וואלה! טורס

אתר תיירות מוביל מבית וואלה! שופס מיינד

  • מה עשינו? תכנון, עיצוב ו- CRO
  • האתגר קהלי יעד שונים, Flow לא מפוצח
  • מתי? אמצע 2013

הפרויקט

אתר וואלה! טורס הוא אתר גדול וגדוש במגוון רחב של תהליכים שונים ולכל תהליך יש לשים תשומת לב רבה. כל מוצר באתר נמכר בצורה מעט שונה, וכן ה- Flow של תהליך המכירה החל ממנוע החיפוש מפיק חווית גלישה שונה. המטרה המרכזית הייתה פשטות, וכן הנגשת התוכן הרלוונטי לגוולש בצורה נוחה, קלה ומהירה. במהלך תכנון הפרויקט נדרשנו לבצע שיפור אחוז המרה אשר בוצע לכל מוצר בהיקף נרחב וכלל טיפול נקודתי ייחודי בכל חלק משלבי ה- Flow. דבר אשר הוביל לשיפור פנומנלי באחוזי ההמרה בתקופה קצרה יחסית.

תכנון & הכנה

מיתוג

הגשת תוכן אלגנטית.

המנגנון המרכזי והחשוב ביותר הינו מנוע החיפוש, אשר נאלצנו למקם בצורה בולטת בכל חלקי האתר מהעובדה כי משם מגיעים מרבית ההזמנות, וכי זהו הכלי הנוח ביותר לגולש קצה לקבל תשובה הולמת לבקשתו. אלמנט זה נכלל בעבודת התכנון והעיצוב.

וואלה! טורס - לוגו
$blue
$orange
$yellow
$lightblue
$button

ממשק משתמש & אלמנטים

עיצוב

hakfar ui description
פרויקט הבא

אתר מעריב

תוכן ההודעה
בואו נכיר

בואו נכיר.

פנו אלינו בנושאי אתגרים, פרויקטים, שיפורים או ייעוץ

תודה! ההודעה נשלחה בהצלחה.
אודותינו

נעים להכיר.

סטודיו לשיווק דיגיטלי

שיווק בדיגיטל, מורכב ועשיר. מגוון אפשרויות פרסום ואתגר הניהול גדול. סטודיו דיגיטל בעל אנשי מקצועי רבי תחום ובעלי נסיון רב אשר יעמדו לרשותכם בעת בכדי למקסם את התוצאות במגוון ערוצי הפרסום. כל זאת במעטפת של סטודיו בוטיק דיגיטלי טכנולוגי שחי דיגיטל 24/7 בכדי לתת לכם את הפתרונות הטובים ביותר.

את הסטודיו מוביל גיא לב, בעל ניסיון עשיר בעיצוב, פיתוח ושיווק באינטרנט, משנת 2004. אחראי על הצלחות כמו אתר וואלה טורס, מעריב, הובלת פרויקטים בחברת טויוטה, סלקום, הפניקס ועוד. בעל ידע רב בעולם השיווק, חי ונושם דיגיטל 24/7.

ביחד עם צוות מוביל שגיבשנו, מעניקים ייעוץ שוטף וכן פתרונות טכנולוגים מורכבים ועד ניהול והובלת קמפיינים ברחבי ערוצי הפרסום. בסטודיו שיווק דיגיטלי נוכל להעניק לכם למעשה את כל פתרונות הדיגיטל במקום אחד.