משתלת הכפר החדשה

אתר תדמית משולב עם חנות וירטואלית מבוסס WordPress

  • מה עשינו? תכנון, עיצוב ופיתוח
  • האתגר זירת מכירה ותדמית
  • מתי? אמצע 2016

הפרויקט

משתלת הכפר הייתה פועלת אך ורק בזירה התדמיתית הכוללת זירה של מרכז מידע עשיר. האתגר היה לשלב בין הזירה התדמיתית לבין יכולת מכירת מוצרים איכותיים מתוך המשתלה וליצור מעטפת לכל התחום. הרעיון היה לייצר כבר בפתיחת האתר איזור המבליט את כל ערכי המוסף של האתר, המציג גם את האיזור העשיר במידע וגם את איזור המכירה. התבססנו על מערכת ה- WordPress אשר נתנה לנו יכולות ורסטליות כהיותה מערכת לניהול תוכן בקוד פתוח, ביחד עם טכנולוגיה חדישה וחכמה הצלחנו לשלב בין כל העולמות ולהגיש ללקוח קצה חווית גלישה ייחודית עם ערך מוסף.

תכנון & הכנה

מיתוג

הגשת תוכן אלגנטית.

בעת תכנון הפרויקט הגענו למסקנה שכדאי לתת בולטות לכל איזורי האתר החשובים בצורה יוזואלית בולטת כבר בחלק העליון, Above the Fold בשילוב עם וידאו HTML5 תומך מובייל שמוסיף לחווית הגלישה.
המבנה והעיצוב שהנחה אותנו היה מיניליסטי ככל הניתן, נקי ומאוורר.

משתלת הכפר - לוגו
$rose
$bananna
$kiwi
$white
$dark

ממשק משתמש & אלמנטים

עיצוב

hakfar ui description


hakfar ui pagination
פרויקט הבא

אתר מעריב

תוכן ההודעה
בואו נכיר

בואו נכיר.

פנו אלינו בנושאי אתגרים, פרויקטים, שיפורים או ייעוץ

תודה! ההודעה נשלחה בהצלחה.
אודותינו

נעים להכיר.

סטודיו לשיווק דיגיטלי

שיווק בדיגיטל, מורכב ועשיר. מגוון אפשרויות פרסום ואתגר הניהול גדול. סטודיו דיגיטל בעל אנשי מקצועי רבי תחום ובעלי נסיון רב אשר יעמדו לרשותכם בעת בכדי למקסם את התוצאות במגוון ערוצי הפרסום. כל זאת במעטפת של סטודיו בוטיק דיגיטלי טכנולוגי שחי דיגיטל 24/7 בכדי לתת לכם את הפתרונות הטובים ביותר.

את הסטודיו מוביל גיא לב, בעל ניסיון עשיר בעיצוב, פיתוח ושיווק באינטרנט, משנת 2004. אחראי על הצלחות כמו אתר וואלה טורס, מעריב, הובלת פרויקטים בחברת טויוטה, סלקום, הפניקס ועוד. בעל ידע רב בעולם השיווק, חי ונושם דיגיטל 24/7.

ביחד עם צוות מוביל שגיבשנו, מעניקים ייעוץ שוטף וכן פתרונות טכנולוגים מורכבים ועד ניהול והובלת קמפיינים ברחבי ערוצי הפרסום. בסטודיו שיווק דיגיטלי נוכל להעניק לכם למעשה את כל פתרונות הדיגיטל במקום אחד.